wydarzenia„Medyk dla Mam”


   Dzień Matki jest jednym z najbardziej znanych międzynarodowych świąt na świecie. To święto ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie.

   W tym dniu matki są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci. W zorganizowanym 25 maja spotkaniu w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu zapracowane na co dzień  mamy miały niepowtarzalną okazję do  relaksu. W tym szczególnym dniu Panie skorzystały  z bogatego wachlarza  profesjonalnych zabiegów, między innymi: masażu bańkami chińskimi, masażu  gorącymi kamieniami, masażu ajurwedyjskiego, pielęgnacyjnego masażu twarzy, regulacji brwi, a także analizy kolorystycznej z chustami.

   Podczas gdy mamy w pełni oddawały  się przyjemnościom  w szkolnych gabinetach masażu i urody, dzieci brały udział  w zajęciach  przygotowanych przez uczennice z kierunku opiekunka dziecięca. Uczestniczyły one  w zajęciach   zabawowo - edukacyjnych   związanych  z udzielaniem pierwszej pomocy.

   Była  to świetna okazja aby  Panie znalazły  chwilę dla siebie, a  dzieci doskonałą zabawę! Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności.

   Akcję „Medyk dla mam” zorganizowały mgr Monika Kurzawa i mgr Anna Rybacka-Figaj przy współpracy z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.