wydarzeniaXVIII Mini Spartakiada Dla Dzieci z Niepełnosprawnością


   Tradycją stał się już udział „Medyka” w Mini Spartakiadzie „ Ja też potrafię”. Niepełnosprawne dzieciaki rywalizowały w inowrocławskiej hali widowiskowo- sportowej.

   Udział w tej imprezie to ogromne wyróżnienie dla całej naszej społeczności szkolnej. Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że mamy zaszczyt włączania się w akcję niesienia pomocy dzieciom. Zarówno młodym  sportowcom jak i kibicom tego dnia towarzyszyły pozytywne emocje, wszyscy bardzo dobrze się bawili.

   Cztery drużyny w asyście wolontariuszy min. naszego Centrum, zmierzyły się łącznie w pięciu konkurencjach: sztafecie z uśmiechniętą maską w dłoni, w torze przeszkód z przewróceniem  kręgla, toczeniu piłki, rzucie  woreczkiem  do tęczowej chusty oraz slalomie z kolorowym balonem między przeszkodami i umieszczeniem go w namiocie.

   Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nasi uczniowie, którzy służyli pomocą w trakcie wykonywania wszystkich konkurencji sportowych. Brali czynny udział w przygotowaniu imprezy sportowej jak  również zadbali o miłą atmosferę w trakcie zabaw.

   Uczestnikom GRATULUJEMY i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.