wydarzeniaDzień Edukacji Narodowej


Każdy z nas w sercu, w pamięci ma swego szacownego nauczyciela, mistrza, powiernika, któremu wiele zawdzięcza, który był dla nas wzorem, który wiele nauczył, przekazał wartości, który swoją postawą zachęcał do pracy nad sobą lub po prostu zawsze miał dobre słowo dla ucznia i był zawsze obok niego. Święto Edukacji Narodowej jest doskonałą okazją by z perspektywy spojrzeć na szkołę oraz wszystkich ludzi, którzy kształtują jej obraz. Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za trud i pracę wszystkim pedagogom.

Pani Dyrektor Urszula Majewska przekazała pracownikom oświaty serdeczne gratulacje wraz z wyrazami uznania za pełną zaangażowania działalność w procesie kształcenia i wychowywania słuchaczy. Pracownikom Administracji i Obsługi szkoły podziękowała za całodzienną, rzetelnie wykonywaną pracę na rzecz słuchaczy i szkoły, za osobiste zaangażowanie, które gwarantuje dobre funkcjonowanie szkoły. Wszystkim pracownikom Pani Dyrektor życzyła aby kolejne lata pracy były satysfakcjonujące i obfite w sukcesy. W czasie uroczystości Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora.

Na zakończenie wysłuchaliśmy utworów muzycznych w wykonaniu uczennicy Elżbiety Kucharskiej z kierunku technik masażysta.